V. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi ve Sergisi (18-21 Ekim 2017)

 

 

V. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi ve Sergisi

 

18-21 Ekim 2017

Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi

İzmir

 

HAKKINDA

 

TARİHÇE

 

SERGİ BİLGİLERİ

 

SEMPOZYUMLAR

 

ONLİNE KAYIT

 

KONGRE PROGRAMI İNDİR

 

 

 

V. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi

"Endüstri 4.0 Çözüm ve Uygulamaları” Özel Etkinliği 
(20 Ekim 2017)

TASLAK PROGRAM YAYINLANDI

İNDİR

İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde 18-21 Ekim 2017 tarihlerinde “Akıllı Şehirler-Güvenli Tesisler” temasıyla gerçekleştirilecek olan V. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’nin taslak programı yayınlandı. Etkinlik kapsamında 20 Ekim 2017 Cuma günü “Endüstri 4.0 Çözüm ve Uygulamaları” başlığı altında özel bir etkinlik de düzenlenecek.


"Endüstri 4.0 Çözüm ve Uygulamaları” Özel Etkinliği (20 Ekim 2017)

Kongre kapsamında düzenlenen özel etkinlikte gerçekleştirilecek 3 farklı oturumda 16 çağrılı konuşmacı sunumlarını gerçekleştirilecek. Endüstri 4.0 kapsamında uygulama geliştiren uluslararası kurum, kuruluş ve firmaların temsilcilerinin yanı sıra, geliştirilen çözümlerin uygulamacısı kurum ve kuruluşlarının temsilcilerin de yer alacağı etkinlikte, teknolojik gelişmelerin gelecekte üretim modellerini ve yaşamı nasıl şekillendireceği irdelenecek. "Geleceğin fabrikaları ve yapay zeka", "makinelerin dijitalleşmesi ve robotlar", "nesnelerin interneti", "makineler arası iletişim", "enerji sektöründe dijitalleşme ve akıllı şebekeler", "akıllı kent ve trafik uygulamaları" gibi konuların yanı sıra Endüstri 4.0 uygulamalarının yaratacağı ekonomik ve sosyal değişim de irdelenecek. Etkinlik kapsamında geleceğin üretim yöntemleri ve dijital ekonomide emeğin ve mühendisin rolüne ilişkin sunumlar da gerçekleştirilecek. 

 

"Endüstri 4.0 Çözüm ve Uygulamaları” Özel Etkinliğinin genel programdan ayrıştırılmış, özel taslak programını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. 

 

Taslak Etkinlik Programı İndir  

 

 

SERGİ BİLGİLERİ 

 

 
 
 

Başa Dön